Organizační struktura

Kontakty na zaměstnance: Pevná linka Mobil E-mail:
Lesní správce Ing. Miroslav Švihlík 926239101 725980517 miroslav.svihlik@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Roman Stružinský 956239102 601365500 roman.struzinsky@lesycr.cz
Referent odbytu Ing. Zdeněk Štefl 956239107 724524336 zdenek.stefl@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Martina Hebertová 956239106 724525195 martina.hebertova@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Lenka Kantorová 956239112 724524043 lenka.kantorova@lesycr.cz
Účetní I Helena Lakomá 956239104 724882538 helena.lakoma@lesycr.cz
Účetní II Jana Řezáčová 956239105 724524988 jana.rezacova@lesycr.cz
Technik Michaela Kudrnová 956239108 724524256 michaela.kudrnova@lesycr.cz
Adjunkt Milan Vašák   724524092 milan.vasak@lesycr.cz
Adjunkt Jaroslav Pánek   606098036 jaroslav.panek@lesycr.cz
Dělník Martin Svoboda     martin.svoboda@lesycr.cz
Dělník        

Revíry

Název revíru: Revírník: Mobil: E-mail:
1 – Klíč Marcel Vaníček 724 524 517 marcel.vanicek@lesycr.cz
2 – Luž Josef Kudrna 724 524 982 josef.kudrna@lesycr.cz
3 – Petrovice Vít Beránek 731137652 vit.beranek@lesycr.cz
4 – Zelený Vrch Ing. Miloslav Slánský 724 524 985 miloslav.slansky@lesycr.cz
5 – Zákupy Jiří Hudeček 725 733 607 jiri.hudecek@lesycr.cz
6 – Ortel Jaroslav Fiala 724 524 987 jaroslav.fiala@lesycr.cz
7 – Slunečná PhDr. Václav Růžička, DiS. 725 733 611 vaclav.ruzicka@lesycr.cz
8 – Žandov Ing. Jan Efler 724 524 977 jan.efler@lesycr.cz
9 – Okřešice Ing. Miroslav Hanzelka 724 524 990 miroslav.hanzelka@lesycr.cz
10 – Vlhošť David Masopust 725 481 983 david.masopust@lesycr.cz
20 – Pankrác Libor Pospíšil 602 352 509 libor.pospisil@lesycr.cz
21 – Valdštýn Roman Šrubař 725 257 793 roman.srubar@lesycr.cz
22 – Krnsko Ing. Tomáš Janás 724 523 940 tomas.janas@lesycr.cz
Revírník – oborník Vřísek Ladislav Masopust Dis. 724525196 ladislav.masopust@lesycr.cz

Techničtí pracovníci

Pracovník: Mobil: E-mail: Příslušnost k revíru
Eliška Bednářová 725627877 eliska.bednarova@lesycr.cz Luž
Jan Chvojka 725257730 jan.chvojka@lesycr.cz Luž
Václav Hodboď 725627465 vaclav.hodbod@lesycr.cz Odbyt
Pavel Kotěborský 724524171 pavel.koteborsky@lesycr.cz Petrovice
Michaela Kristlová čekáme na SIM michaela.kristlova@lesycr.cz Slunečná
Tomáš Melichar čekáme na SIM tomas.melichar@lesycr.cz Klíč
Jan Palička 724524912 jan.palicka@lesycr.cz Klíč
Jiří Štych 724524978 jiri.stych@lesycr.cz Klíč (ukončení PP k 31. 03. 2021)
Anna Silvie Táborská čekáme na SIM anna.taborska@lesycr.cz Luž